Kommenteeri

Marya Angletorium tervisekodu soolaleivapidu 22.10.2017

Pühapäeval, 22.oktoobril 2017 toimus Marya Angletorium tervisekodu soolaleivapidu.
Angletoriumi juhatus tänab neid, kes olid meeleldi valmis MTÜ KULLARATTALE oma ande ja oskustega appi tulema ja aitasid avamiseks tervisekodu korda seada. Meie südamlik tänu kõigile, kes aitasid kaasa soolaleivapeo õnnestumisele: MARAMAA KLIINIK OÜ, FIE LEELI TALU, OÜ ÜLLA LILLEPOOD, FIE SIRJE OOLO, KOOPIAPESA OÜ, MTÜ KULLARATAS liikmed,  KERSTI KOBI, ANDRUS PIKKUR, EVE LAKS, TIIU VIIOL, TÕIV TAMM ...


Meie kutse peale oli inimesi kokku tulnud väga erinevatest paikadest ja esindatud olid erinevad ametivaldkonnad. Külalised said ülevaate ettevõtte kontseptsioonist ja kobaratena toimivast struktuurist. Kodulikuks kujundatud angletoriumi-hoone hubaste ruumide esitlemistega paralleelselt toimus esialgselt välja pakutud teenuste treileritena tutvustamine. Selle eesmärgiks oli samaaegselt ka maja meeskonnaliikmetele üksteise tegemistest teadaandmine. Ukse avamine toimus tavapärasest erinevalt, seestpoolt väljapoole ja ettevõtte tegevus õnnistati sisse värvikirevate tervisejookidega, millele kaasnes kohe ka nende autori, majas aroomiteraapiat ja toitumisnõustamist pakkuva kanadalanna Joyce-Anne Sootsi selgitus jookide tervistavate komponentide kohta.


Harrastuskunstnik-muusik Kersti Kobi aitas sisustada päeva omaloodud lauludega ja esitles huvitavaid neoonvärvilisi maale, mis spetsiaalse UV valgusega ja muusikaga sümbioosis kohalolijaile erilise kogemuse andsid.


Võimaluse ja suuna edaspidiseks koostööks loomade kaasamise alal mõnda teraapiasse või üritustele andis kohaletulnud koerajuhtide tandemi - Meeli Eismanni ja Annika Mummi esitlus.


Tegemist oli  Eesti Teraapia- ja Abikoerte Ühingust spetsiaalse väljaõppe saanud tiimiga, kes Annika Mummi koeraga omavahelises mentorlussuhtes Viljandis seda vabatahtlikku tegevust teevad. 


Kuna Marya Angletorium tervisekodu on suurema rahvusvahelise ja mitmekihilise projekti ILMAPUUINEST1 esindusettevõte, siis tutvustas Ingliterapeut Marya põgusalt laiemat arenguplaani ja projekti päritolu, mida meie Marya Angletoriumi juhatusena ning  treenitud lähimeeskonnana oma kogemusega täiendasime. Praeguseks juba 7-aastase projekti arenduslugu ja ingliteraapilise egoravi uurimuslikku laadi testtulemusi tutvustatakse avalikkusele üsna pea.

Julgustame kõiki soovijaid meie tegevustega lähemalt tutvuma ja kui on huvi ja ettevõtlikkust, siis ka meie meeskonnaga liituma!

Armastusega, Rita Hübner alias Hypatia, Marya Angletorium assistent

~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~

Palume lahkelt uudistama Marya Angletoriumi soolaleivapeol tehtud fotosid, mille autoriteks on Andrus Pikkur ja Maret Raudsepp alias Maters.


~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~

Angletoriumi juhatuse liikmena soovin veel lisada, et …

… väga hea meel on tõdeda, et 22.10 oli võimalik avada tervisekodu Marya Angletorium. See oli ilus hetk, kui peale mitmeid aastaid ettevalmistusi ja testperioodi saime ukse avada uutele tulijatele ja klientidele/patsientidele. Mulle tundus võluv Ingliterapeut Marya poolt kõlanud mõte, et alustasime paar aastat tagasi hoonesse tulekut justkui väljast, maja ees oleva pärnapuu ümber heade mõtete pingi asetamisega ning nüüd liigume juba seest väljapoole.
Olen väga tänulik, et kohale oli tulnud inimesi, kes olid hoone tegevussuunast huvitatud ning kõik majas teenivad spetsialistid said enda teenuseid tutvustada. Kuna kõik maja kobarate liikmed teadvustavad, et inimene on mitmekesine tervikolemus, siis vestlusest tulenev sünergia oli rohkem kui osade summa. Seda oli hea kogeda ning loodan, et ka edaspidi. Sain minagi igaühe kohta midagi uut teada ning lõin seoseid enda erialaliste vaadetega. Eriti meeldejäävad uue kogemusena olid Kersti Kobi pimedas UV valguse käes helendavad maalid, millest saab eraldi välja kujuneda teraapiasuund. Ootan huviga ka võimalikku koostööd teraapiakoerte juhtidega, kes endid tutvustasid.

Tänan lõpetuseks ka kõiki meeskonnakaaslasi ja häid toetajaid, kes aitasid avamiseks vajalikke ettevalmistusi teha! Järgmiste tegudeni!

Armastusega, Merlyn Mandre alias Juno, Marya Angletoriumi laste ja noorte loovtöö koordinaator, perenõustaja ja loovterapeut 


... pühapäeval, 22.oktoobril, ootasime ärevusega ettevõtte Marya Angletorium soolaleivapeo algust, sest olime kohale kutsunud hulga rahvast ning ei osanud arvata, kui paljud neist ka kohale tulevad. Nüüd saame öelda, et kogunes parajalt mõnus seltskond, kes oli tervisekodust tõeliselt huvitatud. Saime parema ülevaate majas juba mitmeid aastaid tegevuses olnud inimeste tööst ja mõtetest, millest varem polnudki nii põhjalikult kuulnud. Minule kui koeri armastavale ja omavale inimesele pakkus suurt elevust kuulata kahe kohale saabunud teraapiakoeraga tegeleva inimese juttu. Kahjuks neil koera kaasas ei olnud, sest üks oli just seoses vanusega lõpetanud teraapias osalemise ja teine vajas alles treenimist. Oleksin tahtnud kogeda seda teraapiat, aga järelikult polnud õige aeg. Huvitavate näidete ja omapoolsete mõtetega tuli välja noor aktiivne külaline, kes tutvustas ennast kui  psühholoogist kriitik. Tema arvamused ühtisid suuresti ka minu omadega, et inimene saab ennast esmalt  ise kõige paremini aidata. Tutvusime mitmekülgsete inimestega, kellega sooviksime ja kes ise ka soovivad meiega alustada koostööd, mille üle on ainult hea meel. Meeldiv kohtumine arenes meiega koostööle asunud andeka muusiku ja kunstniku Kersti Kobiga, kes esitas enda loodud sügava sisuga laule ja esitles neoonvärvidega maalitud maale, mis vastava valguse mõjul helendasid. Maalid olid imelised ja pakkusid suurt huvi. Selgus, et kunstnik alustas nende tegemisega alles selle aasta alguses, mis pani mõtlema, et äkki suudan isegi midagi sarnast luua. Saime põhjalikuma ülevaate algupärasuse elustiilikobara juhi ja meie angletoriumi isetu abilise Ülla Mäemetsa kaunite kunstidega seotud tegemistest. Temaga koostööd tehes soovin täiustada ka enda andeid. Soolaleivapidu kulges sujuvalt ja väga meeldivas õhkkonnas.

Tänan kõiki soolaleivapeost osavõtjaid! Aitäh, kallid meeskonnakaaslased, kellega on tunda sooja ühtekuuluvustunnet! Uute kohtumisteni!

Armastusega, Maret Raudsepp alias Maters, Marya Angletorium sisekroonik


~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~

SOOLALEIVAPEOLE KUTSUTUTE E- VASTUSED NEILT,
KES EI SAANUD PEOL OSALEDA


Maramaa Kliiniku OÜ tegevjuht Sander Sassi:

Tere!
Tänan Teid ürituse kutse eest.
Kahjuks pole võimalik Teie üritusel osaleda.

Edu Teile!

Lugupidamisega
Sander Sassi

***
Viljandi Maavalitsuse Tervisetoa spetsialist Kärt Russak:

Tere
Tänan, nüüd jõudis kutse minuni!
Nagu telefonis mainisin, siis kahjuks sel pühapäeval mul avamisele tulla ei õnnestu, aga külastan teid mõnel teisel ajal kindlasti!

Edu!
Kärt Russak


***
 Amrita Cafe OÜ juhatuse liige Kristi Lõhmus

Head Kullarattalised!

Tänan teid väga meeldiva kutse eest. Kahjuks olen perioodil 20.-27. 10 Viljandist eemal ja ei õnnestu osaleda eks ma jägin teie tegevusi FB ja meediast.

Küllust ja rahu!

Kristi
Amrita Café

***
Viljandi Lastemuusikakooli õppealajuhataja Maarika Reimand:

Tere!

Sain kutse kätte. Suur tänu!
Soovin teile toredat päeva ja mõnusat olemist koos külalistega!
Kahju, et ei saa sellest osa.
Viljandi muusikakooli kollektiivid koos kollektiivi juhtidega viibivad sügisvaheajal Hispaanias kontsertreisil. 

Lugupidamisega,
Maarika Reimand

***
Vabatahtlike Värava portaali toimetaja Anu Viltrop
:

Tere!
Suur tänu kutse eest!
Soovin teile selleks päevaks kõike head, kuid mul endal ei ole võimalik tulla.

 Ikka head!

Anu


***
Männiku Metsatalu perenaine Ene Sillamaa:

Tänud armsa kutse eest, aga kahjuks ei saa osaleda, kuna olen Eestimaalt ära.
Rõõmsat meelt  ja toredaid inimesi teie ümber.

Ene Sillamaa

***
Viljandi Waldorfkooli sekretär Kadri Kreen:

 Tere
Suured tänud väga ilusa kutse eest!
Kahjuks pean teatama, et Viljandi Waldorfkooli esindaja ei saa Teie korraldatud soolaleiva peole tulla.

Sellegipoolest soovime teile ilusat ja meeleolukat ettevõtte avamispidu!

Lugupidamisega

Kadri Kreen
sekretär


TAGASISIDED MEIEPOOLSELE PEOKAJASTUSE SAATMISELE

Riigikogu liige Helmen Kütt;

Tere!
Tänan Teid info eest.
Lugupidamisega
Helmen Kütt

 

Muusikalooja ja lauluesitaja Indrek Tammoja alias Rändaja

Palju jõudu ja tervendavat maagiat vastavatud tervisepessa.
Väga meeleolukas avamine paistis piltidelt.

Mahedust,
Indrek TammojaTäname kõiki vastanuid!


Lisa kommentaar

Email again: